(0) |
Електрична грілка для ніг FWM 45 від німецької компанії Beurer має теплу плюшеву підкладку, яка м'яко огортає ноги під час комфортного масажу.
Модель обладнана двома температурними режимами, а також, два рівні масажу (заспокійливий і стимулювальний).
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.9 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електрогрілки для ніг |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13.5 х 28 х 33 см |
| Функції | Масаж |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Довжина шнура | 1.85 м |
| Розміри | 26 х 26 |
| Можливість прання | Ручна |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Габарити (ВхШхД) | 32 х 26 х 26 см |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.