(0) |
Навіть у найлютіші морози Ваші ноги будуть теплими з електрогрілкою Beurer FW 20. Спеціальна форма, подібна до чобітка, і плюшевий чохол із повітропроникного мікрофлісового волокна збережуть високу температуру нагрівання навіть після вимкнення приладу з розетки. Вашим ногам буде тепло та комфортно!
Зігрійте ноги швидко: завдяки функції швидкого нагрівання електрогрілка забезпечує приємне тепло вже через 10 хвилин. Рівень нагрівання можна індивідуально регулювати за допомогою трьох температурних режимів.
Безпечне використання: грілку для ніг обладнано системою безпеки. Ця сенсорна технологія запобігає перегріванню грілки по всій поверхні завдяки автоматичному вимкненню в разі несправності. Також електронний контроль температури й автоматичне вимкнення через 90 хвилин гарантують додаткову безпеку.
Дуже м'який і плюшевий чохол Teddy: на дотик грілка дуже м'яка та пухнаста, як плюшевий ведмедик. Мікрофлісова тканина, з якої вироблено грілку, — це повітропроникний, дуже пухнастий і приємний матеріал, який сертифіковано Oeko-Tex і відповідає високим екологічним вимогам Oeko-Tex Standard 100.
Простота в догляді: Знімний чохол можна прати в машинці до 30 °C.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.5 кг |
| Вага в упаковці | 0.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електрогрілки для ніг |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.8 х 28.5 х 25.2 см |
| Функції | Світловий індикатор |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Довжина шнура | 2.3 м |
| Розміри | 26 х 26 |
| Можливість прання | Ручна У пральній машині |
| Безпека | Автовимкнення Захист від перегріву |
| Габарити (ВхШхД) | 32 х 26 х 26 см |
| Автоматичне вимикання через, г | 1.5 |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.