(0) |
Електропростирадло зігріє в холодну пору і забезпечить здоровий і міцний сон. Щоб прилад почав виділяти тепло, його потрібно просто включити в розетку. Температура простирадла близька до значення температури людського тіла, тому електричне полотно комфортно у використанні. Крім того, ви можете регулювати температуру, вибираючи 1 з 3 доступних режимів.
Догляд за простирадлом анітрохи не обтяжить вас, так як її можна прати в машинці і знову використовувати за призначенням. Тільки перед пранням витягніть кабель з мережі. Поверхня електричного полотна виконано з флісу. При нагріванні матеріал стає дуже м'яким, ніжним і приємним на дотик. Електропростирадла — прекрасний вибір для дитячого ліжечка, так як дозволяє захистити дитину від холоду.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.7 кг |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 9.4 х 39.5 х 37.2 см |
| Функції | Світловий індикатор |
| Вид | Односпальні |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Розміри | 80 х 150 |
| Можливість прання | Ручна У пральній машині |
| Габарити (ВхШхД) | 0.5 х 80 х 150 см |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.