(0) |
Електропростирадло TS 19 від BEURER абсолютно безпечна в застосуванні і має тривалий термін експлуатації. Застосовується для обігріву всього тіла в холодну пору року або за потребою.
Захисна система BSS
Система електронних датчиків в разі несправності запобігає перегріву, автоматично відключаючи прилад. Завдяки цьому гарантується найвищий рівень безпеки.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.6 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 9.5 х 34 х 38 см |
| Функції | Світловий індикатор |
| Вид | Односпальні |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Розміри | 75 х 130 |
| Можливість прання | Ручна У пральній машині |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Габарити (ВхШхД) | 0.5 х 75 х 130 см |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.