(0) |
Швидке засинання і спокійний нічний сон: модель UB 33 — це електричне простирадло комфортабельного розміру для приємного тепла всього ліжка — з вибором із 3 температурних режимів і захистом від перегріву BSS.
Електропростирадло з бавовняним покриттям можна використовувати з двох сторін, придатне для ручного прання.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.2 х 37.5 х 39.5 см |
| Функції | Світловий індикатор |
| Вид | Односпальні |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Розміри | 80 х 150 |
| Можливість прання | Ручна У пральній машині |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Габарити (ВхШхД) | 0.5 х 80 х 150 см |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.