(0) |
Електрична піч Magio MG-248 – надійне рішення для вашої кухні. З потужністю 1500 Вт та внутрішнім об'ємом 35 літрів, вона забезпечує ефективне приготування різноманітних страв.
Піч оснащена регулятором температури в діапазоні від 70 до 250 градусів Цельсія, а також таймером на 60 хвилин з автоматичним вимкненням та звуковим сигналом. З внутрішнім покриттям з оцинкованої сталі вона легко чиститься та забезпечує рівномірний розподіл тепла.
Зовнішній розмір печі 490 х 440 х 300 мм, що робить її компактною та зручною для будь-якого кухонного планування.
| Комплектация | Піч Піддон Знімна решітка Знімна ручка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 48 х 46 х 30 см |
| Вага | 8,26 кг |
| Вага в упаковці | 8,26 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 48 х 46 х 30 см |
| Тип керування | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції приготування | Конвекція |
| Діапазон температури | 70-250 °С |
| Таймер | 60 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Потужність, кВт | 1.5 |
| Об‘єм, л | 35 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.