(0) |
Це духовка об'ємом 35 л. З нею ви зможете швидко приготувати смачні м'ясні, овочеві страви, а також випічку й борошняні вироби. Таймер на 60 хвилин сповістить вас звуковим сигналом про закінчення процесу приготування.
Звісно ж, важливу роль у процесі приготування має конвекція, яка за допомогою вентилятора, способом обдування забезпечить плавний та рівномірний розподіл температури внутрішньою камерою всієї духовки.
| Комплектация | Электрическая печь Противень Решетка Вертел Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.9 х 51.5 х 32.2 см |
| Вага | 8.08 кг |
| Вага в упаковці | 9.18 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 40.8 х 56.3 х 36.5 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Размер противня: 380х260х20 мм Уровней мощности: 4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об'єм, л | 35 |
| Функції приготування | Гриль Конвекція Рожен |
| Діапазон температури | 100-250 °С |
| Таймер | 60 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.