(0) |
Піч електрична GN50ARC маючи компактні розміри та велику місткість 50 л, духовка прекрасно справляється з усіма основними функціями: в ній можна пекти пироги, піцу, торти, кекс, запікати м'ясо, овочі, готувати печеню, а також розморожувати продукти.
Прогумовані ніжки забезпечують стійкість духовки.
| Комплектация | Електрична піч Деко з антипригарним покриттям: 25.5 х 425.5 х 309 мм - 2 шт Рожен Ручка знімна для рожна Решітка гриль Ручка для зняття дека і решітки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 х 58.3 х 37 см |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 42.7 х 62 х 41.7 см |
| Тип керування | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів приготування | 12 |
| Об'єм, л | 50 |
| Функції приготування | Гриль Конвекція Рожен |
| Діапазон температури | 100-250 °С |
| Таймер | 60 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Програми | Верхній нагрів Верхній нагрів з конвекцією Верхній нагрів + Рожен Верхній нагрів + Рожен конвекцією Нижній нагрів Нижній нагрів з конвекцією Нижній нагрів + Рожен Нижній нагрів + Рожен конвекцією Верхній + Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів з конвекцією Верхній + Нижній нагрів + Рожен Верхній + Нижній нагрів + Рожен конвекцією |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.