(0) |
| Комплектация | Електрична піч Глибоке кругле деко Прямокутне деко Решітка-гриль Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 x 50.2 x 44.9 см |
| Вага | 9 кг |
| Вага в упаковці | 9.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 36 x 51 x 46 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Емальовані дека |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Об'єм, л | 33 |
| Функції приготування | Гриль |
| Діапазон температури | 50-320 °С |
| Таймер | 90 хв |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.