(0) |
Німецький бренд Liberton презентований на ринку України з 2005 р. і за цей час зумів посісти свою нішу серед якісних продуктів за доступною ціною для населення України.
На сьогодні Liberton випускає широкий асортимент техніки для кухні та господарства, а виробництво тільки для ринку України становить прибл. 1 млн виробів на рік. Успіх техніки Liberton завдяки оптимальному співвідношенню якості, ціни та функціональності зумовив розширення асортименту та наявності в Україні. Новинки Liberton — це результат маркетингових досліджень потреб українського ринку, новий рівень якості та функціональності, відповідність високим стандартам і новим напрямам у дизайні побутової техніки та електроніки.
| Комплектация | Електрична піч Решітка для гриля Деко Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 х 52.3 х 35.8 см |
| Вага | 7 кг |
| Вага в упаковці | 8.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 41.5 х 57 х 39 см |
| Тип керування | Механічне |
| Колір корпусу | Червоний Чорний |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Об'єм, л | 40 |
| Функції приготування | Гриль |
| Діапазон температури | 100-250 °С |
| Таймер | 60 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.