(0) |
Електрична піч MEO-S40GW має покращену термоізоляцію, зокрема дверцята виготовлено із загартованого скла, тож навіть випадково торкнувшись поверхні печі, користувач не ризикує обпектися. Крім того, у внутрішній емальованій камері моделі нижній нагрівальний елемент приховано.
Модель має потужність 1300 Вт і робочий температурний діапазон від 50 до 300 °C. Освітлення внутрішньої камери та індикація закінчення процесу приготування передбачені.
В комплекті постачання електричної печі є два дека (прямокутне та кругле) і решітка для гриля, а три режими приготування допоможуть максимально спростити процес приготування.
| Комплектация | Електрична піч Деко прямокутне Деко кругле Решітка для гриля Інструкція з гарантійним талоном |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.5 x 51.8 x 40 см |
| Вага | 10.67 кг |
| Вага в упаковці | 11.57 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 34 x 54 x 43 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Покращена термоізоляція Емальоване внутрішнє покриття Підсвічування Прихований нагрівальний елемент |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Об'єм, л | 40 |
| Діапазон температури | 50-300 °С |
| Таймер | до 90 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.