(0) |
Електрична духовка місткістю 50 літрів може готувати на грилі, а також випікати домашню випічку: торти, пиріжки, домашній хліб і безліч інших страв.
Електрична духовка має 3 режими нагрівання: верхнє, нижнє, верхнє і нижнє нагрівання, конвекція. У процесі приготування вам знадобиться передбачений таймер, розрахований на 60 хвилин, а функція автоматичного вимкнення і звуковий сигнал про закінчення процесу приготування забезпечать вам безпеку та зручність в експлуатації.
| Комплектация | Духовка Деко для випікання Кругле деко для піци Решітка Рожен Тримачі Рогач Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35 х 58 х 38 см |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 42.5 х 63 х 48.5 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Термостат °С: 60-250 |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь Чорний |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Об'єм, л | 50 |
| Функції приготування | Гриль Конвекція Рожен Розморожування |
| Таймер | 60 хв |
| Програми | Верхний нагрев,Нижний нагрев |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.