(0) |
Електрична піч ROTEX ROT650-B виготовлена в чорному кольорі, добре поєднується практично з будь-яким кухонним інтер'єром.
Виставити час, режим і температуру приготування страви (до 250 °C) ви зможете за допомогою поворотних перемикачів.
На рівну поверхню столу прилад надійно встановлюється завдяки нековзним ніжкам. Дверцята електропечі відчиняються легко та плавно за допомогою горизонтальної ручки.
Завдяки режиму конвекції гаряче повітря всередині камери розподіляється рівномірно, не дає змогу їжі пригоріти.
| Комплектация | Електрична піч Книга 50 рецептів Прямокутне деко Кругле деко для піци Вертел Решітка Тримач Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.5 х 58 х 45 см |
| Вага | 10.66 кг |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 48 х 63 х 48.5 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Окреме регулювання верхнього і нижнього тена Плавне регулювання температури |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Об'єм, л | 60 |
| Функції приготування | Гриль Конвекція Рожен |
| Діапазон температури | 70-250 °С |
| Таймер | 120 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів з конвекцією Верхній + Нижній нагрів + Рожен Верхній + Нижній нагрів + Рожен з конвекцією |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.