(0) |
Optimo OF444834 : компактна духовка, яка може робити все
З компактною духовкою Optimo 19 л ви можете легко готувати та розігрівати страви. Завдяки зручному механічному термостату, таймеру й регулюванню, приготування їжі просте, а шість режимів приготування їжі підійдуть для будь-якого рецепта: конвекція, традиційне приготування, гриль, випікання, водяний огрівник і розморожування. Усе доповнює знімний гриль із шістьма рівнями висоти та деко. Духовка компактна й ідеально пасуватиме для будь-якої кухні.
| Комплектация | Електрична піч Деко Решітка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 4.9 кг |
| Вага в упаковці | 7.18 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 35.6 х 52 х 33.7 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Індикатор готовності до роботи |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Об'єм, л | 19 |
| Функції приготування | Гриль Конвекція Розморожування |
| Діапазон температури | 100-240 °С |
| Таймер | 120 хв |
| Програми | Верхній + Нижній нагрів з конвекцією Верхній + Нижній нагрів Верхній нагрів Нижній нагрів Нижній нагрів з конвекцією Розморожування |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.