(0) |
Виробляючи товари, ARDESTO прагне зробити їх використання максимально простим та інтуїтивно зрозумілим. Виключенням не є й ця модель: виберіть один із трьох режимів роботи, встановіть необхідну температуру в діапазоні від 50 до 300 °C, а про готовність страви нагадає вбудований таймер із запасом часу до 90 хвилин. Крім того, у комплекті з моделлю виробник постачає для потреб користувачів два дека (кругле й прямокутне) та решітку для гриля.
Зовні стриманий корпус приховує втілення турботи виробника про безпеку й комфорт користувача. ARDESTO MEO-S45GG вирізняється покращеною термоізоляцією внутрішньої емальованої камери та її збільшеним об’ємом – 45 л. Та й це не все: для виготовлення дверцят застосовано загартоване скло, всередині електрична піч має підсвічування, а стійкість встановлення гарантують нековзкі ніжки.
| Комплектация | Електрична піч Деко прямокутне Деко кругле Решітка для гриля Інструкція з гарантійним талоном |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.5 х 61.5 х 42.35 см |
| Вага | 11.7 кг |
| Вага в упаковці | 12.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 36 x 62 x 44 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Покращена термоізоляція Емальоване внутрішнє покриття Підсвічування |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Об'єм, л | 45 |
| Діапазон температури | 50-300 °С |
| Таймер | до 90 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.