(0) |
Електрична піч ARDESTO MEO-S40FGG1 сірого кольору стане в пригоді чи не на кожній кухні. Для створення різноманітних кулінарних шедеврів передбачено чотири програми приготування, а в комплекті постачання є два дека (кругле та прямокутне) та решітка для гриля. Щодо безпеки: модель має подвійні дверцята із загартованого скла та нековзкі ніжки для стійкості печі.
Потужність пристрою становить 1300 Вт, а робочий температурний діапазон – від 50 до 300 °C. Особливістю моделі є покращена термоізоляція та подвійні дверцята із загартованого скла, що дає змогу мінімізувати ризик отримання опіку під час використання печі.
Піч має доволі звичний для подібних пристроїв об’єм (40 л). Є вдалим рішенням для невеликих кухонь, адже завдяки компактному розміру (315 × 518 × 400 мм) є змога розумно використовувати кухонний простір.
Реалізувати кулінарні задуми допоможуть чотири програми приготування та режим конвекції для приготування їжі на потоках гарячого повітря. Для зручності піч оснащено вбудованим таймером (до 90 хвилин) та індикацією закінчення процесу готування. Додатковою перевагою цієї моделі є продуманий комплект постачання, у якому містяться прямокутне і кругле дека й решітка для гриля.
| Комплектация | Електрична піч Деко прямокутне Деко кругле Решітка для гриля Інструкція з гарантійним талоном |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.5 x 51.8 x 40 см |
| Вага | 12.4 кг |
| Вага в упаковці | 13.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 34 x 54 x 43 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Покращена термоізоляція Емальоване внутрішнє покриття Підсвічування Прихований нагрівальний елемент Подвійне скло в дверцятах |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Об'єм, л | 40 |
| Функції приготування | Конвекція |
| Діапазон температури | 50-300 °С |
| Таймер | до 90 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 2 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Конвекція Верхній + Нижній нагрів |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.