(0) |
Готувати улюблені страви легко й зручно з електричною піччю ARDESTO MEO-S40GB, адже вона оснащена індикатором закінчення процесу, таймером, має три режими приготування та необхідні базові аксесуари (в комплекті з пристроєм виробник надає прямокутне й кругле дека та решітку для гриля).
Електропіч допоможе задовольнити потреби будь-кого: за допомогою неї можна приготувати солодкі смаколики для дітлахів, смачне м’ясо для компанії друзів чи спекти духмяний пиріг для вечірніх посиденьок за горнятком кави.
Дверцята печі виготовлено із загартованого скла, а праворуч від них на фронтальній панелі вбудовано три коліщатка для налаштування пристрою. Внутрішня камера об’ємом 40 л має емальоване покриття та освітлення. Однією з особливостей моделі є прихований нижній нагрівальний елемент.
Піч ARDESTO доволі компактна (345 × 518 × 400 мм), тож для неї неодмінно знайдеться місце навіть на маленькій кухні.
| Комплектация | Електрична піч Деко прямокутне Деко кругле Решітка для гриля Інструкція з гарантійним талоном |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.5 x 51.8 x 40 см |
| Вага | 10.7 кг |
| Вага в упаковці | 11.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 34 x 54 x 43 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Покращена термоізоляція Емальоване внутрішнє покриття Підсвічування Прихований нагрівальний елемент |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Об'єм, л | 40 |
| Діапазон температури | 50-300 °С |
| Таймер | до 90 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.