(0) |
| Комплектация | Піддон Знімна решітка Знімна ручка |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 58.5 х 35.5 см |
| Вага | 6 кг |
| Вага в упаковці | 7.49 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 41 х 59.5 х 36.5 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Частота мережі: 50/60 Гц |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Об'єм, л | 45 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції приготування | Конвекція |
| Діапазон температури | 70-230 °С |
| Таймер | 60 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів з конвекцією |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.