(0) |
Окремішня електрична піч MD 3618 E Black/Red від компанії Artel сумарною потужністю 1400 Вт (верхній і нижній ТЕНи по 700 Вт) й об'ємом духовки на 36 літрів, чудово підійде для невеликої квартири або будинку. Завдяки компактним розмірам, модель знайде місце на кухні, і не забиратиме багато простору. Попри невеликий розмір, піч має безліч можливостей для приготування ваших улюблених страв.
Модель обладнана системою подвійного підігріву, що дає змогу створювати рівномірне обволікання для страви під час приготування. Корпус виготовлений з високоякісної сталі з внутрішнім емальованим покриттям. На фронтальну панель печі винесені регулятор таймера на 90 хвилин, ручка термостата з можливістю нагрівання до 300 °C, регулятор вибору режимів роботи та світлові індикатори.
| Комплектация | Електропіч Емальоване прямокутне деко Решітка Посібник з експлуатації |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.5 х 54.5 х 41.5 см |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 35.5 х 55.5 х 46.5 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Регулювання висоти дека |
| Колір корпусу | Червоний Чорний |
| Об'єм, л | 36 |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Діапазон температури | до 300 °С |
| Таймер | 90 хв |
| Програми | Верхний нагрев,Нижний нагрев,Верхний+Нижний нагрев |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.