(0) |
Потужність Ardesto MEO-S50GB становить 1600 Вт, проте, завдяки покращеній термоізоляції та застосуванню під час виготовлення дверцят загартованого скла, можна з упевненістю торкатися корпусу пристрою без остраху обпектися. Крім того, нагрівальні елементи печі хромовано, що забезпечує їх надійну роботу впродовж тривалого часу.
Внутрішня камера має емальоване покриття та освітлення – комфорт використання гарантовано. Про стійкість пристрою виробник також подбав: конструкцією передбачено нековзкі ніжки.
| Комплектация | Електрична піч Рожен Деко прямокутне Деко кругле Решітка для гриля Інструкція з гарантійним талоном |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.5 х 61.5 х 47 см |
| Вага | 12.2 кг |
| Вага в упаковці | 13.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 34 x 62 x 47 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Покращена термоізоляція Емальоване покриття Підсвічування Хромовані нагрівальні елементи |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Об'єм, л | 50 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Функції приготування | Рожен |
| Діапазон температури | 50-300 °С |
| Таймер | до 90 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів Рожен |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.