(0) |
Задля зручності і безпеки підчас використання пристрою, дверцята електропечі Ardesto MEO-S45FGG оснащено подвійним загартованим склом, а внутрішня камера має освітлення. Крім того, аби електрична піч слугувала довго, її нагрівальні елементи хромовано. Про загальну надійність встановлення розробники також потурбувалися: ніжки пічки зроблені з нековзкого матеріалу.
У комплекті постачання є все необхідне для використання пристрою одразу з коробки, зокрема два дека (кругле й прямокутне) та решітка для гриля.
Для приготування страв передбачено чотири режими приготування, включно з режимом конвекції, можливість регулювання температури в межах від 50 до 300 °C і вбудований таймер до 90 хвилин. Модель має індикацію закінчення процесу приготування.
| Комплектация | Електрична піч Деко прямокутне Деко кругле Решітка для гриля Інструкція з гарантійним талоном |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.5 х 61.5 х 42.35 см |
| Вага | 12.9 кг |
| Вага в упаковці | 13.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 36 x 62 x 44 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Покращена термоізоляція Емальоване внутрішнє покриття Підсвічування Хромовані нагрівальні елементи Подвійне скло в дверцятах |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Об'єм, л | 45 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Функції приготування | Конвекція |
| Діапазон температури | 50-300 °С |
| Таймер | до 90 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 2 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів Конвекція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.