(0) |
Окремішня електрична піч MD 4218 L Black RED від компанії Artel сумарною потужністю 2200 Вт і об'ємом духовки в 42 літри, чудово підійде для невеликої квартири або будинку. Завдяки компактним розмірам модель знайде місце на кухні та не буде займати багато простору. Попри свій невеликий розмір, піч має безліч можливостей для приготування ваших улюблених страв.
Корпус виготовлений із високоякісної сталі з внутрішнім, емальованим покриттям. Лампа освітлення є додатковою зручністю, що дає змогу повною мірою оцінити, чи приготувалася ваша страва.
Зручні дверцята з подвійним термостійким склом подарують вам комфорт і надійність на багато років.
| Комплектация | Електропіч Емальоване прямокутне деко Глибоке кругле деко Решітка Рожен Посібник з експлуатації |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.5 х 61 х 42 см |
| Вага | 18 кг |
| Вага в упаковці | 21 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 35.5 х 62 х 47 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Регулювання висоти дека Подвійне скло дверцят духовки |
| Колір корпусу | Червоний Чорний |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Об'єм, л | 42 |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Функції приготування | Гриль Конвекція Рожен |
| Діапазон температури | до 300 °С |
| Таймер | 90 хв |
| Програми | Верхнє нагрівання,Нижнє нагрівання |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.