(0) |
Ardesto MEO-S50FBG вирізняється потужністю (1 600 Вт), збільшеним об’ємом внутрішньої камери (50 л) та покращеною термоізоляцією – дверцята мають подвійне загартоване скло. Для зручності використання передбачено внутрішнє освітлення камери та ніжки з нековзким покриттям для надійного зчеплення з поверхнею.
Широкий температурний діапазон печі (від 50 до 300 °C) та чотири режими роботи вкупі дають змогу готувати найскладніші кулінарні шедеври. До того ж у комплекті постачання для цього передбачено два дека – прямокутне та кругле, а якщо ви поціновуєте соковиті стейки, то в пригоді обов’язково стане решітка для гриля та можливість приготування з використанням режиму конвекції.
| Комплектация | Електрична піч Деко прямокутне Деко кругле Решітка для гриля Інструкція з гарантійним талоном |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.5 х 61.5 х 47 см |
| Вага | 14.2 кг |
| Вага в упаковці | 15.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 34 x 62 x 47 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Покращена термоізоляція Емальоване покриття Підсвічування Прихований нагрівальний елемент Подвійне скло в дверцятах |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Об'єм, л | 50 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Функції приготування | Конвекція |
| Діапазон температури | 50-300 °С |
| Таймер | до 90 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 2 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів Конвекція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.