(0) |
Ви вдихаєте спокусливий аромат щойно спеченого хліба, що наповнює повітря. Такий теплий і домашній... Відрізаєте шматочок на сніданок. Рум'яна золотава скоринка апетитно хрумтить, а ще гарячий м'якуш так і проситься, щоб його з'їли. Чудовий початок дня. Тільки позитив і заряд гарного настрою. Для тих, хто цінує якісні натуральні продукти.
Пропонуємо Vimar VBM-736
Стильна та сучасна. Для дружної родини. Допоможе вам щодня насолоджуватися найсвіжішим хлібом. Вибір ваги 1000 і 1250 грам і 1,5 кг, а також кольору - залежно від режиму, краєчок виходить світлим, золотистим або темним. Не залишить байдужим навіть тих, хто піклується про фігуру.
Потужність потужності всього 850 Вт
Усе дуже просто. Залийте воду, засипте борошно, сіль, цукор, дріжджі. Виберіть потрібну програму. Натисніть "пуск". Щоб зробити вареники, пельмені, пиріжки, зварити варення, не варто витрачати час, бруднити руки та слідкувати, щоб не пригоріло - все буде виконано в найкращому вигляді без Вашої участі. Перед вами відкриваються шанси на кулінарну творчість. Якщо передбачається додати фрукти або горіхи, про це в певний момент нагадає звуковий сигнал. Модель підкорить не одне серце і, безперечно, порадує своєю функціональністю.
Функція підігріву запускається автоматично. Температура зберігатиметься протягом години. Відкладений старт запускає процес за таймером із відстрочкою до 15 годин. Буде приготований до заданого часу.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35.5 х 24 х 30.2 см |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38.5 х 27.5 х 32.8 см |
| Додаткові характеристики | Матеріал чаші: Антипригарне покриття |
| Кількість програм | 19 |
| Вага, кг | 3.5 |
| Потужність, Вт | 550 |
| Оснащення | Дисплей Оглядове вікно |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість лопатей | 1 |
| Інші програми | Джем Варіння Йогурт Тісто для піци Темний хліб Швидке приготування хліба |
| Програми приготування | Багет Безглютеновий хліб Житній хліб Пшеничний хліб Солодка випічка Французький хліб |
| Можливості | Підтримка температури |
| Форма для випікання хліба | Прямокутна |
| Варіації ваги випічки | 0.5/0.75/1 |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.