(0) |
Максимальна різноманітність страв, мінімум зусиль
Готуйте вдома — хліб, торти, напої та багато інших страв!
Кухонний комбайн з колекції Philips Avance — це універсальне рішення для Вашої кухні. Завдяки інноваційній металевій насадці для тіста, потужному мотору 1300 Вт і запрограмованій кнопці замішування тіста одним натисканням випікати домашній хліб неймовірно просто.
| Комплектация | Кухонний комбайн Глечик стаціонарного блендера Центрифужна соковижималка Цитрус-прес Ножовий блок S-подібної форми Насадка для замішування тіста Подвійна кругла насадка д/збивання Насадка для великої шинкування Насадка для дрібної шинкування Насадка для нарізки товстими скибочками Насадка для нарізки тонкими скибочками Двосторонній диск Лопатка Аксесуар для зберігання насадок |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.6 х 28.9 х 25.4 см |
| Вага | 8.7 кг |
| Вага в упаковці | 11.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 49.5 х 39 х 59 см |
| Тип | Кухонний комбайн |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Додаткові можливості | Планетарне обертання Насадка для збивання з 2 металевими віночками Металева насадка-гак для замішування Ножовий блок для приготування сумішей для кексів Технологія PowerChop для ідеального подрібнення Кнопки запуску запрограмованих режимів 18-см диски XXL для швидкої обробки всіх інгредієнтів Насадки можна мити в посудомийній машині Глечик блендера 2.2 Диски з нержавіючої сталі Соковижималка з центрифугою на 6 склянок соку за один прийом |
| Кількість насадок | 12 |
| Основні насадки | Блендер Вінчик Гаки для тіста Ніж для колення льоду Соковичавниця Тертка/Шатківниця |
| Потужність двигуна | 1300 Вт |
| Матеріал чаші блендера | Пластик |
| Об'єм основної чаші, л | 3.4 |
| Тип тертки | Велика Для картоплі фрі Для нарізання скибочками Для нарізування соломкою Дрібна Середня |
| Тип соковичавниці | Центрифужна Цитрусова |
| Матеріал основної чаші | Пластик |
| Кількість приводів | 1 |
| Додаткові насадки | Цитрус-прес Стаціонарний блендер Холдер для дисків і насадок |
| Автоматичні програми приготування | Замішування Збивання Подрібнення Нарізка |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.