(0) |
Bosch — німецькі стандарти якості
Кухонні машини Bosch розроблені професійними німецькими інженерами, які відомі завдяки своїй надзвичайній увазі до деталей. Прилади вироблені та протестовані на сучасних заводах, що гарантує справжню німецьку якість.
Готуйте безліч смачних страв для всієї родини з кухонним помічником Bosch MUMS2EW30.
Змішування 3D PlanetaryMixing
Унікальна траєкторія руху насадок забезпечує ефективний забір інгредієнтів з усіх боків чаші та ретельне змішування інгредієнтів.
Мотор потужністю 700 Вт
Кухонна машина легко впорається з замішуванням тіста для смачної випічки.
Аксесуари:
Аксесуари придатні для миття в посудомийній машині.
| Комплектация | Кухонна машина Чаша М'ясорубка Блендер пластиковий 1.25 л Шатківниця з 3-ма дисками Віночок для збивання Віночок для замішування рідкого тіста Гак для густого тіста Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.6 х 26.6 х 27.7 см |
| Вага | 6.37 кг |
| Вага в упаковці | 7.64 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 35 х 39 х 59.5 см |
| Тип | Кухонна машина |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Кількість насадок | 6 |
| Основні насадки | Блендер Вінчик Гаки для тіста М'ясорубка |
| Потужність двигуна | 700 Вт |
| Матеріал чаші блендера | Нержавіюча сталь |
| Об'єм основної чаші, л | 3.9 |
| Тип тертки | Для нарізання скибочками Середня |
| Матеріал основної чаші | Метал |
| Кількість приводів | 3 |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.