(0) |
Насадка-прес для ягід Kenwood KAX 644 ME розроблена для того, щоб ви могли приготувати сік або ягідне пюре. Вона виготовлена з алюмінію, слугуватиме довгі роки. З нею ви зможете з легкістю консервувати, запасаючи корисні продукти на зиму.
Насадка розроблена так, що з ягід, томатів, трав можна отримати максимальну кількість вітамінів. Ви зможете балувати себе та рідних калиновим, полуничним, ожиново-малиновим морсом. Насадка-прес для ягід — це унікальний пристрій, який не буде припадати пилом на полиці. Тепер ваша кухонна машина стане союзником у тонкій справі заготівлі соків на зиму.
| Гарантия | 14 днів |
| Вага | 1.929 кг |
| Вага в упаковці | 1.97 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 30 х 21.3 х 17 см |
| Тип | Аксесуари для кухонних комбайнів та машин |
| Призначення | Кухонна машина |
| Тип аксесуарів | Соковичавниці |
| Сумісність | Підходить для кухонних машин KENWOOD Chef Sense XL, Chef Sense, kMix Для інших кухонних машин Kenwood використовується разом з адаптером KAT001 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.