(0) |
Незамінний помічник на вашій кухні
М'ясорубка Bosch надзвичайно продуктивна та легка у використанні. Завдяки їй ви зможете приготувати безліч страв за лічені хвилини. І все, що вам потрібно — це просто увімкнути прилад.
Надзвичайно швидка робота завдяки потужному двигуну
Потужність — один із найголовніших критеріїв під час вибору м'ясорубки. Саме тому м'ясорубка MFW2517W обладнана потужним двигуном 1500 Вт, що дає змогу переробити до 1.7 кг м'яса на хвилину.
Bosch ̶ німецькі стандарти якості
М'ясорубки Bosch розроблені професійними німецькими інженерами, які відомі завдяки своїй надзвичайній увазі до деталей. Пристрої вироблені та протестовані на сучасних заводах, що гарантує справжню німецьку якість.
| Комплектация | Інструкція Штовхач Піддон Набір для ковбасок Диск 3.8 мм Диск 8 мм 3 х барабани для шаткування Шнекова соковичавниця |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.5 x 17 x 25 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.3 x 28.5 x 36.4 см |
| Додаткові характеристики | Запобіжна муфта від перевантаження Гумові ніжки для міцної фіксації |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 4.92 |
| Вага, кг | 2.8 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для тертки/шатківниці Для томатів/ягід |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Вага (кг) | 2.8 |
| Вага в упаковці (кг) | 4.92 |
| Максимальна потужність, Вт | 1500 |
| Продуктивність, кг/хв | 1.7 |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість дисків | 2 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.