(0) |
Незамінний помічник на вашій кухні
М'ясорубка Bosch надзвичайно продуктивна та легка у використанні. Завдяки їй ви зможете приготувати безліч страв за лічені хвилини. І все, що вам необхідно — це просто ввімкнути прилад.
Надзвичайно швидка робота завдяки потужному двигуну
Потужність — один із найголовніших критеріїв під час вибору м'ясорубки. Саме тому м'ясорубка Bosch MFW2500W обладнана потужним двигуном 1500 Вт, що дає змогу переробити до 1.7 кг м'яса за хвилину.
Bosch – німецькі стандарти якості
М'ясорубки Bosch розроблені професійними німецькими інженерами, які відомі завдяки своїй надзвичайній увазі до деталей. Пристрої вироблені та протестовані на сучасних заводах, що гарантує справжню німецьку якість.
| Комплектация | М'ясорубка Штовхач Муфта Диск (3.8 мм) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.5 x 17 x 25 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.8 x 31 x 29 см |
| Додаткові характеристики | Гумові ніжки для міцної фіксації |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 3.7 |
| Вага, кг | 2.8 |
| Кількість решіток | 1 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Вага (кг) | 2.8 |
| Вага в упаковці (кг) | 3.7 |
| Максимальна потужність, Вт | 1500 |
| Продуктивність, кг/хв | 1.7 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.