(0) |
Електром'ясорубка Zelmotor 489.81 привертає увагу користувачів своєю високою надійністю і якістю виготовлення. Ця модель призначена для подрібнення сирого або вареного м'яса, риби, овочів та інших продуктів.
Високопродуктивна м'ясорубка Zelmotor 489.81 працює від електродвигуна з потужністю 1900 Вт і розрахована на перероблення продуктів із продуктивністю 2,5 кг на хвилину. Прогумовані ніжки надійно утримують прилад на столі під час роботи. Модель також має захист (зчеплення) для захисту двигуна від пошкоджень у разі блокування.
Така м'ясорубка незамінна на будь-якій кухні та порадує навіть найвибагливіших господинь.
| Комплектация | М'ясорубка Диски для фаршу Насадка для ковбасок Овочерізка, 4 різновиди терток Штовхач Лоток Подвійний ніж Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 х 25 х 33 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37.5 х 27.8 х 25.5 см |
| Додаткові характеристики | Відсік для кабелю Гумові ніжки проти ковзання Захист двигуна Просте керування |
| Номінальна потужність | 1900 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 4.5 |
| Вага, кг | 4 |
| Кількість решіток | 3 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для тертки/шатківниці Кеббе |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Вага (кг) | 4 |
| Вага в упаковці (кг) | 4.5 |
| Максимальна потужність, Вт | 1900 |
| Продуктивність, кг/хв | 2.5 |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.