(0) |
М'ясорубка комплектується трьома перфорованими дисками для фаршу з отворами 5 і 7 мм.
Хрещатий ніж виготовлено із неіржавкої сталі. Додаткові аксесуари подані у формі насадок:
Rotex — український бренд із міжнародними стандартами якості, місія якого: зробити доступною сучасну, надійну та функційну побутову техніку.
Продукція Rotex випускається провідними азіатськими фабриками, які виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun тощо) Гарантія якості та надійності, сервісне обслуговування європейського рівня — важливі складники роботи компанії. Rotex завжди на боці українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Rotex проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
Як український бренд, який понад 10 років на ринку, особливу увагу ми приділяємо специфічних потреб українського споживача — внутрішній відділ розробок Rotex розширює базовий функціонал дрібної побутової техніки, щоб задовольнити актуальні запити вітчизняного споживача.
| Комплектация | М'ясорубка Насадки: Для ковбасних виробів Для терки/шинкування Для терки дерунів Кеббе Решітка середнього нарізування Решітка великого нарізування Овочерізка Штовхач Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 x 23.8 x 12.8 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21 x 36.5 x 24 см |
| Додаткові характеристики | Овочерізка з трьома барабанами (тертка/шатківниця/тертка для дерунів) |
| Номінальна потужність | 750 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 3.1 |
| Вага, кг | 2.6 |
| Кількість решіток | 2 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для тертки/шатківниці Кеббе |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Вага (кг) | 2.6 |
| Вага в упаковці (кг) | 3.1 |
| Додаткові можливості | Реверс (зворотний хід) |
| Максимальна потужність, Вт | 1800 |
| Продуктивність, кг/хв | 1.1 |
| Кількість насадок | 3 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.