(0) |
М'ясорубка з потужністю 1700 Вт, змінними насадками для приготування фаршу, домашніх ковбасок та кеббе, а також насадкою для віджимання томатного соку.
Особливості:
| Комплектация | Мясорубка Насадка для томатов и ягод Насадка для колбас и кеббе Перфорированный диск: 2 шт Толкатель |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 x 14 x 28 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 х 25 х 29 см |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 3.37 |
| Вага, кг | 2.26 |
| Кількість решіток | 2 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для томатів/ягід Кеббе |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Вага (кг) | 2.26 |
| Вага в упаковці (кг) | 3.37 |
| Додаткові можливості | 2 швидкості Металевий завантажувальний лоток Реверс (зворотний хід) |
| Максимальна потужність, Вт | 1700 |
| Продуктивність, кг/хв | 1.6 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.