(0) |
Практична ручка для перенесення, зручний відсік для зберігання перфорованих дисків.
Додаткові аксесуари для приготування: насадки для ковбасок та кебе.
Швидкий та якісний результат: до 2 кг фаршу за хвилину завдяки високій потужності до 1800 Вт (у разі блокування мотора).
Гумові ніжки забезпечують стійке положення на столі.
| Комплектация | М'ясорубка Насадка - 3 шт. Штовхач Лоток для завантаження Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 32 х 25 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28.5 х 35.5 х 25.5 см |
| Додаткові характеристики | Захист від перевантаження Решітки 3 мм, 5 мм, 7 мм |
| Вага в упаковці, кг | 4.27 |
| Вага, кг | 3.57 |
| Кількість решіток | 3 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для томатів/ягід Кеббе |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Вага (кг) | 3.57 |
| Вага в упаковці (кг) | 4.27 |
| Додаткові можливості | Реверс (зворотний хід) |
| Максимальна потужність, Вт | 1800 |
| Продуктивність, кг/хв | 2 |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість дисків | 1 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.