(0) |
М'ясорубка RMG200-W від Rotex з максимальною потужністю 2000 Вт має функцію «Реверс» та алюмінієвий лоток для м'яса. Головка корпусу та шнек виготовлені з високоякісного алюмінію.
М'ясорубку комплектовано трьома перфорованими дисками для фаршу з отворами 3, 5 і 7 мм. Хрещатий ніж виготовлено із неіржавкої сталі.
Додаткові аксесуари — насадка «кебе», насадка для ковбасок та штовхача.
| Комплектация | Насадка "Кебе" Насадка для ковбасок Штовхач |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 18 x 36 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43 х 19 х 23 см |
| Додаткові характеристики | Головка корпусу та шнек з алюмінію |
| Номінальна потужність | 750 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 3.4 |
| Вага, кг | 2.9 |
| Кількість решіток | 3 (3, 5, 7 мм) |
| Насадки | Для ковбасних виробів Кеббе |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Вага (кг) | 2.9 |
| Вага в упаковці (кг) | 3.4 |
| Додаткові можливості | Металевий завантажувальний лоток Реверс (зворотний хід) |
| Максимальна потужність, Вт | 2000 |
| Кількість насадок | 2 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.