(0) |
| Комплектация | М'ясорубка Соковичавниця Диски (3 шт.) Хрестоподібний ніж Шнек Горловина Насадки кеббе та ковбаси Гайка на горловину Приймальний лоток Інструкція Гарантійний талон Упаковка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 х 18 х 33 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 53 х 26 х 21 см |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 4.04 |
| Вага, кг | 3.64 |
| Кількість решіток | 3 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для томатів/ягід Кеббе |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Вага (кг) | 3.64 |
| Вага в упаковці (кг) | 4.04 |
| Додаткові можливості | Металевий завантажувальний лоток Реверс (зворотний хід) |
| Максимальна потужність, Вт | 2000 |
| Продуктивність, кг/хв | 2 |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість дисків | 3 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.