(0) |
М'ясорубка MagioMG-268 – потужна та продуктивна електрична м'ясорубка для подрібнення м'яса, риби та овочів, що відмінно поєднує привабливий дизайн та високу якість.
| Комплектация | 2 вида дисков для фарша Насадка для колбас и насадка "кеббе" Крестообразный нож Запасной нож Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 31 х 13.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29 х 19 х 34 см |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 2.3 |
| Вага, кг | 2.1 |
| Кількість решіток | 2 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Кеббе |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Вага (кг) | 2.1 |
| Вага в упаковці (кг) | 2.3 |
| Додаткові можливості | Реверс (зворотний хід) |
| Максимальна потужність, Вт | 2000 |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість дисків | 2 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.