(0) |
Prime Technics позиціює себе як бренд, який формує нові стандарти якості за розумну ціну для українського споживача. Компанія має на меті завоювати серця українських споживачів і стати гідним конкурентом відомим світовим брендам. Для цього Prime Technics постійно прагне впроваджувати прогресивні технології та напрацювання для того, щоб ви були задоволені результатом роботи їхньої техніки.
Заводи з виробництва техніки бренда розташовані в різних країнах — Європі, Туреччині та Китаї. Ці виробничі площі дають змогу використовувати багаторічний досвід збирання побутової техніки для того, щоб споживач був задоволений покупкою. Мета компанії — постійна модернізація техніки, що випускається, за допомогою впровадження сучасних технологій, а також постійне відстеження кон'юнктури ринку, аби підлаштовуватися під мінливі смаки та потреби кінцевого споживача.
| Комплектация | М'ясорубка Насадки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.5 х 17 х 24.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.8 х 34.8 х 33.8 см |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 5.02 |
| Вага, кг | 4.36 |
| Кількість решіток | 2 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для тертки/шатківниці Для цитрусових |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Вага (кг) | 4.36 |
| Вага в упаковці (кг) | 5.02 |
| Максимальна потужність, Вт | 1900 |
| Продуктивність, кг/хв | 2 |
| Кількість насадок | 6 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.