М'ясорубка електрична Sea Breeze
Функціональна і високопродуктивна електрична м'ясорубка Sea Breeze SB-004 призначена для побутового використання. Завдяки високій піковій потужності, прилад відмінно справляється з переробкою будь-якої кількості м'яса, навіть дуже жорсткого. Модель оснащена продуктивною системою функціонування. Маючи в основі мотор потужністю 2600 Вт, вона здатна досягати максимального результату на рівні 2 кг/хв. За рахунок таких показників ви зможете підготувати достатню кількість продуктів для приготування улюблених страв. Пристрій зроблено з міцного пластику. Лоток для м'яса також зроблений із пластику, що полегшує його миття і подальше використання. Перед вами техніка, повністю готова до використання за рахунок додаткових аксесуарів, якими укомплектована. Насадки для ковбасок і кеббе дадуть змогу сформувати готові до подальшої обробки напівфабрикати. Штовхач допоможе акуратно просунути шматочки до ріжучих елементів. Для створення фаршу використовують диски з отворами (2 штуки). Щоб очистити робочу камеру від окремих шматочків продуктів, які застрягли, використовують функцію реверсу. Вона запускає хід усієї системи у зворотному напрямку. Таким чином ви зможете легко продовжити роботу, навіть не використовуючи штовхач.
| Комплектация | Диски для фаршу 2 шт Насадка для ковбас Насадка для люля-кебаб Ніж Штовхач |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 х 27 х 15 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 х 34 х 18 см |
| Додаткові характеристики | Вбудована ручка для перенесення Прогумовані ніжки Тиха робота |
| Номінальна потужність | 2600 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 2.43 |
| Вага, кг | 1.95 |
| Кількість решіток | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Для ковбасних виробів Кеббе |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові можливості | Реверс (зворотний хід) |
| Максимальна потужність, Вт | 2600 |
| Продуктивність, кг/хв | 2 |
| Кількість насадок | 2 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.