(0) |
Швидкість під повним контролем Наш змішувач має 5 налаштувань швидкості, що дозволяє точно регулювати зусилля змішування. Одним рухом пальця ви можете легко відрегулювати швидкість мікшера відповідно до ваших потреб. Це рішення дає вам більше контролю за процесом змішування. Завдяки цьому можна отримати саме той ефект, який розраховуєш.
Повна швидкість одним клацанням миші! Функція Turbo у нашому міксері гарантує ефективність при виконанні найскладніших кулінарних завдань. Незалежно від того, чи ви хочете змішувати продукти або замішувати тісто, цей режим завжди допоможе вам. Це робить приготування їжі швидшим та ефективнішим.
Завдяки інноваційній функції "Soft Touch" користуватись нашим ручним міксером одне задоволення! Ніжна сенсорна поверхня забезпечує зручне, приємне та безпечне захоплення пристрою в руці. Це робить роботу з нашим мікшером ще приємнішим.
Обертова чаша з нержавіючої сталі та аксесуари Обертова чаша з нержавіючої сталі об'ємом 2,5 л, прикріплена до міксера, дозволяє легко приготувати ваші улюблені торти та тістечка. Просто додайте інгредієнти, і пристрій дбає про те, щоб вони ретельно перемішалися. У набір також входять міксери та гачки для тіста, які дозволять створювати різноманітні смаколики.
| Комплектация | Вінчик 2 шт Гачки для тіста 2 шт |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.2 кг |
| Вага в упаковці | 2.25 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 31.2 х 24.5 х 23.4 см |
| Тип | Стаціонарний |
| Потужність, Вт | 700 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Автоматичне обертання чаші | Немає |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Об‘єм, л | 2.5 л |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.