(0) |
Планетарний міксер PRIME Technics PSM 1976 PK є потужним і функціональним пристроєм, призначеним для полегшення кулінарних процесів у домашніх умовах. Ось основні характеристики цього міксера:
Планетарний міксер PRIME Technics PSM 1976 PK має стильний і сучасний дизайн, що дозволяє йому добре виглядати в будь-якій кухні. Він доступний у різних кольорах, що дозволяє підібрати варіант, який найкраще підходить до інтер'єру вашої кухні.
Цей міксер є чудовим вибором для тих, хто шукає надійний і потужний кухонний прилад для різноманітних кулінарних завдань.
| Комплектация | Планетарний міксер Чаша Насадка для замісу Насадка для перемішування Віночок для збивання Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 46 х 28 х 46 см |
| Вага | 7.1 кг |
| Вага в упаковці | 8.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 46 х 28 х 46 см |
| Тип | Стаціонарний |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Вінчики;Гаки для тіста |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Автоматичне обертання чаші | Є |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Довжина шнура | 1,1 см |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Об‘єм, л | 7 л |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.