(0) |
| Комплектация | Міксер Вінчики Гачки для тіста Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 x 10 x 32 см |
| Вага | 2.13 кг |
| Вага в упаковці | 3.05 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 40.2 x 22.8 x 23.9 см |
| Тип | Стаціонарний |
| Додаткові характеристики | Від'єднувана підставка |
| Потужність, Вт | 500 |
| Об'єм, л | 2.5 л |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Автоматичне обертання чаші | Є |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.