(0) |
Міксер Kenwood HMP30.A0BK компактний, легкий та ідеально підходить для досягнення якісних і швидких результатів.
Чудові результати: потужний двигун 450 Вт спрощує приготування й забезпечить чудовий результат.
Міцність і довговічність: знімні насадки та віночки з неіржавкої сталі, які входять у комплект, не схильні до розкладання, що забезпечує довговічність і міцність.
Компактний дизайн: компактна конструкція для зручного зберігання навіть на невеликих кухнях зі знімним комплектом для легкого очищення.
Помічник на кухні: легко збиває, перемішує й замішує. Нехай ваш зручний кухонний помічник зробить усю важку роботу без безладу завдяки унікальній технології захисту від бризок.
| Комплектация | Міксер Віночки Насадки для тіста Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 x 8.5 x 12.5 см |
| Вага | 1.05 кг |
| Вага в упаковці | 1.25 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 21 x 11 x 21.5 см |
| Тип | Ручний |
| Додаткові характеристики | Від'єднання міксера від підставки Планетарне обертання насадок Знімні частини можна мити у посудомийній машині Місце для зберігання шнура |
| Потужність, Вт | 450 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Автоматичне обертання чаші | Немає |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.