(0) |
Міксер Bosch MFQ 3010 має настільки добре продуманий дизайн, що ним буде зручно користуватися навіть шульзі. Два різних рівні швидкості, зручний імпульсний режим — з їхньою допомогою будь-яке завдання Bosch MFQ 3010 під силу. Цей міксер досить легкий і компактний, а його потужності вистачить для виконання будь-якого завдання. Зручні насадки допоможуть замісити тісто та збити крем. Bosch MFQ 3010 також добре впорається й зі змішуванням продуктів. До того ж він дуже тихо працює, і Ви практично не відчуєте вібрації під час його експлуатації. А міцні та якісні матеріали вбережуть пристрій від непередбачених поломок.
| Комплектация | Насадки |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14х18.4х7 см |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 15.5х22.5х10 см |
| Тип | Ручний |
| Додаткові характеристики | Кнопка від'єднання насадок |
| Потужність, Вт | 300 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 140 см |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.