(0) |
Стаціонарний міксер Bosch MFQ 36490 — це неперевершений помічник на кухні, оскільки обладнується всіма необхідними функціями для комфортної роботи. Ця модель набагато полегшить процес приготування більшості страв. За допомогою пристрою ви легко зможете не тільки збивати тісто, а й робити безліч інших операцій, адже до комплектації входять шість різноманітних насадок.
Потужний і функціональний
Міксер має компактні розміри (154 х 208 х 74 мм), що забезпечує зручне зберігання, а невелика вага (2.52 кг) і зручне руків'я — комфортне використання міксера. Великі кнопки розблокування насадок і керування є прямо на руків'ї, а сама ручка зроблена з м'якого матеріалу, що дає змогу користуватися пристроєм однією рукою. Потужність міксера становить 450 Вт і дає можливість збити та перемішати навіть найгустіше тісто. Міксер працює практично без вібрацій і досить тихо.
Універсальність
Міксер має п'ять швидкостей для різних типів робіт, також є турборежим. А зручна кнопка автоматичного викиду насадок допоможе легко змінювати їх. До комплектації основного пристрою входить вінчик, блендер, подрібнювач і гаки для тіста.
| Комплектация | Міксер з чашею 2 віночки 2 гаки Блендерна ніжка Подрібнювач Лопатка Мірний стакан |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20.8х15.4х7.4 см |
| Вага | 2.6 кг |
| Вага в упаковці | 2.98 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Стаціонарний |
| Додаткові характеристики | Місткість чаші: 1 кг тіста або 600 г сухих інгредієнтів або 500 г борошна + сухі інгредієнти Покриття ручки Soft-Touch Кнопка для від'єднання насадок Матеріал ніжки блендера: нержавіюча сталь Зручне зберігання кабелю Довжина шнура: 130 см |
| Потужність, Вт | 450 |
| Кількість швидкостей | 5.0000 |
| Насадки | Блендер Вінчики Гаки для тіста Подрібнювач |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Автоматичне обертання чаші | Є |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Довжина шнура | 130.0000 см |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.