(0) |
«ЗаМіксуйте» смак, колір і консистенцію Ваших страв з інноваційним міксером.
Купуючи міксер Bosch MFQ4020, будьте впевнені, що Ви купуєте суперміксер, оскільки тільки в міксерах Bosch є унікальна інновація: вінчики FineCreamer. Інженери Bosch розробили принципово нову конструкцію вінчиків. Кожен із вінчиків обладнаний чотирма кульками. Завдяки цьому створюються турбулентні потоки, які забезпечують інтенсивніше захоплення повітря і створюють щільнішу повітряну піну. Унаслідок цього об'єм збитих вершків виходить на 20% більшим*, а об'єм збитих яєчних білків на 50% більшим* і за менший час. (* Як порівняти зі звичайними вінчиками.)
Міксер Bosch MFQ4020 може похвалитися не тільки конструктивними особливостями, а й високою потужністю в 450 Вт. Адже саме від останньої залежить не тільки швидкість перемішування або збивання, але й консистенція готових продуктів: чим вища потужність, тим швидше Ви отримаєте результат і тим щільнішою буде консистенція готових страв.
Міксер має 5 швидкісних режимів, а також забезпечений кнопкою імпульсний режим, завдяки якій можна досягти екстремально високих обертів. Приємним доповненням до ергономіки міксера Bosch є спеціальні м'які вставки soft touch на ручці для комфортної експлуатації приладу.
Створіть неповторний образ Вашої кухні! Прилади серії Styline мають привабливий вигляд і вражають своїми функціональними можливостями.
| Комплектация | Насадки |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.2х20х7.5 см |
| Вага | 1.1000 кг |
| Вага в упаковці | 1.3000 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22х23х10 см |
| Тип | Ручний |
| Додаткові характеристики | Високоефективні віночки FineCreamer Матеріал насадок: нержавіюча сталь Корпус з покриттям Soft-Touch Кнопка для від'єднання насадок Мережевий кабель з фіксатором Додатковий привод для під'єднання ніжки блендера або подрібнювача |
| Потужність, Вт | 450 |
| Кількість швидкостей | 5.0000 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 140.0000 см |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.