(0) |
Конусоподібна насадка для збивання забезпечує насичення киснем
Особлива форма конусоподібної насадки для збивання дає змогу насичувати тісто бульбашками повітря, завдяки чому забезпечується ніжна та повітряна консистенція.
Мотор потужністю 300 Вт для замішування навіть найгустішого тіста
5 режимів швидкості для точного керування
Різні режими допоможуть легше досягти потрібного результату під час змішування.
Турборежим
Турборежим дає змогу додатково підвищувати потужність, коли це потрібно.
Просте приєднання насадки для збивання
У кожної насадки для збивання особлива форма штиря, що допоможе відразу розпізнати насадки для зручного приєднання.
Кнопка для простого від'єднання насадок
Ви можете від'єднати насадки для збивання або гаки для тіста одним натисканням.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 19.4 x 21 x 10 см |
| Вага | 1.06 кг |
| Вага в упаковці | 1.23 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22 х 20 х 11 см |
| Тип | Ручний |
| Потужність, Вт | 300 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 110 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.