(0) |
| Комплектация | Міксер 2 віночки 2 гаки для тіста Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.4 х 20.8 х 7.4 см |
| Вага | 1.103 кг |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22.5 х 10 х 23 см |
| Тип | Ручний |
| Додаткові характеристики | Турборежим Імпульсний режим Максимальна швидкість 1000 об./хв Рівень шуму 74 дБ Кабель з фіксатором на корпусі |
| Потужність, Вт | 450 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 130 см |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.