(0) |
Міксер Panasonic MK-GB3WTQ має потужність 175 Вт. Це дає змогу легко збивати в густу піну білки. Об'єм чаші міксера становить 3 літри. За один сеанс можна приготувати велику кількість суміші, що дасть можливість заощадити час і сили.
Виробник також подбав про те, щоб вміст чаші не розбризкувався під час роботи міксера. Пристрій підтримує 5 робочих швидкостей. Завдяки цьому можна проконтролювати час і інтенсивність оброблення продуктів.
До комплекту цієї моделі міксера входить дві насадки. Для замішування тіста є спеціальна насадка, яка допомагає замісити тісто різної однорідної консистенції. Віночком збивають білки, креми, муси, овочеве пюре.
| Комплектация | Міксер Чаша для блендера Підставка Насадки Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.6 x 26 x 22 см |
| Вага | 1.91 кг |
| Вага в упаковці | 2.85 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 54 х 46 х 31 см |
| Тип | Стаціонарний |
| Додаткові характеристики | Від'єднувана підставка Тефлонове покриття чаші |
| Потужність, Вт | 175 |
| Об'єм, л | 3 л |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Автоматичне обертання чаші | Є |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Довжина шнура | 170 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.