(0) |
Міксер ARDESTO HMK-4006W виготовлений в ергономічному корпусі з міцного пластику білого кольору, а насадки — з міцної та надійної неіржавкої сталі. Вінчики призначені для збивання, а гачки для замішування тіста. Для зручного витягання насадок є клавіша. Для зберігання насадок передбачений контейнер, який кріпитися в нижній частині пристрою. Двигун потужністю 400 Вт захищений від перегрівання, передбачено п'ять режимів швидкості, а також швидкий запуск режиму Turbo.
| Комплектация | Міксер Віночок (2 шт.) Гак для тіста (2 шт.) Підставка під міксер Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.5 х 19 х 8 см |
| Вага в упаковці | 1.65 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 17 х 19 х 22 см |
| Тип | Ручний |
| Потужність, Вт | 400 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.