(0) |
Міксер ROTEX RHM250-K — виготовлений з огляду на всі побажання навіть найвибагливіших господинь і відповідає всім вимогам сучасної індустрії кухонної техніки цього різновиду.
Стильний сучасний дизайн моделі матиме гармонійний вигляд з інтер'єром будь-якої кухні, доповнюючи її своїм гарним зовнішнім виглядом.
Модель Rotex RHM250-K виготовлена з нетоксичних і безпечних матеріалів.
Блендер легко розбирати й мити, ним просто керувати й у разі дотримання всіх потрібних правил експлуатації він надійно слугуватиме впродовж тривалого періоду часу.
Модель виготовлена в компактних розмірах, завдяки чому не потребує багато місця на кухні.
| Комплектация | Насадки (2 шт.) Стійка міксера |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.13 кг |
| Вага в упаковці | 2.3 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 31 x 23 x 24 см |
| Тип | Стаціонарний |
| Додаткові характеристики | Хромовані насадки Кнопка від'єднання насадок Довжина шнура: 119 см |
| Потужність, Вт | 200 |
| Об'єм, л | 2 л |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Автоматичне обертання чаші | Є |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Довжина шнура | 119 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.